Hacklink, Hacklink Satışı 0539 481 45 43 Hacklink SEO, Hacklink Sitesi

Seo ve Hacklink

Hacklink nedir? ile başlayalım.

Hacklink, herhangibir websitesinin, herhangibir açığından yararlanılarak, site sahibinin haberi olmadan, linkleme işleminin yapılmasıdır.

Başka bir deyişle backlinktir. Aralarında bana göre hiçbir fark yoktur. Tek fark hacklinkin, yasadışı yollarla yapılmasıdır.

En yaygın kullanım şekli;

Hedef websitenin herhangi bir dosyasının içine gizlenmesidir. Örnek olarak şu kodu kullanabilirsiniz.

hacklink

Bu kod sitenin herhangibir yerinde görünmeyeceği için fark edilme oranı çok düşüktür. Buda linklerin daha uzun kalmasını sağlayabilir.

Aynı zamanda bir takım seo uzmanlarının dediği gibi hacklink yalnızca, yukardaki kodlarla yapılmaz. Hacklinki ilave etmek sizin hayal dünyanıza kalmış. Yeterki link ilave edecek bir site bulun.

Bir takım arkadaşlar, hacklink’in etik olmadığını hem de haram ve hem de hem de hırsızlık olduğunu söylüyorlar. Tamamiyle katılıyorum fakat bu arkadaşlara şunu anımsatmak istiyorum;

Sizler, sizlerden daha iyi insanların websitelerine, sırf hazımsızlıklarınızdan dolayı anti-seoçalışması yaparken ne kadar etik oluyorsanız, işte hacklinkte o kadar etiktir bana göre. Ve lütfen hacklinkin helal veya haram olduğu ile ilgili ahkam kesmeden önce ellerinizin ne kadar temiz olduğuna bakın.

Neyse konuyu dağıtmadan,

Google’nin hacklinke bakışına gelecek olursak; elbetteki google bu olaya sıcak bakmıyor. Hacklinkle mücadele edebilmek için yıllardır çalışıyor. Bir sürü algoritma üretiyor. Lakin sağlam bir şekilde işlenmiş hacklinkin şuan dahi google tarafından idrak edebildiğini sanmıyorum. Zira hacklinkle, backlink arasında hiçbir fark yoktur. Google backlink’in önüne geçemediği, sıralamalarda backlinkleride göz önünde bulundurduğu sürece, hacklinkte varlığını devamlı sürdürecektir.

One thought on “Seo ve Hacklink

  1. Buy weed online, buy marijuana online, Marijuana for sale, cannabis oil for sale, weed brownies, mail order marijuana, buy legal marijuana and world wide delivery.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.