Hacklink, Hacklink Satışı 0539 481 45 43 Hacklink SEO, Hacklink Sitesi

OnePlus 5 kamerası ile büyüleyecek!

OnePlus 5 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Çıkan detaylar ile birlikte yeni OnePlus 5’in kamerasının ne kadar iddialı olduğunu görmekteyiz! OnePlus 5 hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu yıl kullanıcıların karşısına oldukça iddialı bir model ile çıkmaya hazırlanan OnePlus, yeni telefonu ile gümbür gümbür geliyor.

OnePlus 5’in kamerası ile kullanıcıları büyüleyecek! Bugün sızdırılan görüntüler ile birlikte yeni amiral gemisi OnePlus 5’in kamerası ile çekilmiş, birbirinden güzel fotoğraflar kullanıcılar ile paylaşıldı.

Kullanıcılara oldukça kaliteli bir kamera deneyimi yaşatacak olan OnePlus, kamera konusunda rakiplerine fark atmak istiyor.

OnePlus 5 ile çekildiği söylenen fotoğraf örnekleri ile birlikte yeni telefonun kamera hünerlerini gözler önüne seren yetkililer rakiplerine korku salmaya devam ediyor.

Çift arka kamerası ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak olan iddialı telefon, ayrıca siyah-beyaz fotoğrafta çekebilecek. Çift arka kameralarından birisinin siyah-beyaz fotoğraf çekebilmesi beklenen telefonun kamerası ile daha keskin ve net fotoğraflar çekebileceksiniz.

16 megapiksellik çift arka kameraya sahip olacak olan OnePlus 5’in arka kameraları ise f/1.8’lik diyafram değerine sahip olacağını da belirtelim. Aşağıdan OnePlus 5 ile çekilmiş fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.