HAKKIMIZDA

2006 yılından itibaren SEO sektöründe faaliyet göstermekte olan Hacklinkci değişen algoritma, ve teknoloji alt yapısına ayak uydurarak piyasada tanınan ve bilinen bir marka haline gelmiş sitedir. Arama motoru optimizasyonu hizmetlerine olan ihtiyacı karşılamak ve profesyonel bir yaklaşımla bu hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Hacklink konusunda sektörün liderleri arasında olmanın büyük mutluluğu içerisinde olduğumuz için çok heyecanlıyız. Bizleri, değerli müşterilerimiz ve günlük belirli periyodlar aralığında ziyaret eden sizlere teşekkür ederiz.

SEO alanında, tüm Türkiye ve dünyada yüksek standartlar oluşturmak veya bu standartlara öncülük etmek vizyonuna ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak misyonuna sahibiz. Bu edimlerin ifası için gerekli personel yeterliliği ve sürekli Ar-Ge çalışmaları kalite hedeflerimizi her geçen gün daha da yukarılara taşımaktadır.

Bugüne kadar verdiğimiz hizmetler ve yaptığımız çalışmalar ve her geçen gün artan müşteri kitlemiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sektör gereği bir çok insanın da düşünmüş olduğu gibi (Sizinle nasıl iletişime geçeriz?) Malumunuzdur ki, piyasada insanların hangi düşünce ile gelip bizler ile muhattap olduğunu bilemiyoruz. Dost gibi görünen düşman niteliğinde olanları değerlendirmek gerekir. Bizimle ticaret yaparken, aklınızda en ufak bir soru işareti oluşmaması gerekir. Hem böyle olursa, her iki taraf içinde sorunsuz ve hızlı bir ticaret gerçekleştirilir.

İlk defa hizmet alacak müşteriler için hiç bir şekilde GSM/Telefon bilgileri kesinlikle paylaşılmamaktadır. Bu tamamen güvenlik önlemi amacı ile sağlanan bir işlemdir. Ticaret bakımından Telefon numarasına dayalı ticaret sağlayacaklar lütfen bu hususda bizimle iletişime geçmesin. Telefon olması, karşınızda olan insana güven oluşturmanız için bir sebep değildir. Zamanın akışı ve birbirimize oluşan güven çerçevesi altında oluşacak değerler sonrasında mutlaka bu önlem geçilecektir.

Bizimle iletişime geçmek için hacklink@outlook.com e-mail veya skype adresini kullanabilirsiniz. Ya/da iletişim menüsü altından iletişim formunu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Yoğunluk ve durumun aktifliğine göre geri dönüşler gecikmeli olarak sağlanabilmektedir. Lütfen bu konuda anlayış gösterelim. İlginiz için teşekkür ederiz.