Hacklink, Hacklink Satışı 0539 481 45 43 Hacklink SEO, Hacklink Sitesi

FortiCloud 3.2 güncellemesi beraberinde ne getiriyor?

FortiCloud 3.2 güncellemesi ile FortiGate cihazları güvenlik operasyonlarını tek merkezden yönetecek.

John Maddison, Fortinet Ürünler ve Çözümler Kıdemli Başkan Yardımcısı yaptığı açıklamada, “Gitgide karmaşıklaşan ve sürekli gelişen küresel tehditlere karşı en büyük işletmeler bile savunmalarını geliştirmekte zorlanırken kısıtlı insan ve finansal kaynakları olan küçük ve orta boyutlu işletmeler için bu iş çok daha zor bir hale geliyor. Fortinet tam da bu sebeple işletmelere, kaynaklarını ve savunmalarını artırmaları için kullanımı kolay ve esnek ileri teknoloji güvenlik çözümlerini ulaştırıyor. FortiCloud 3.2 ile KOBİ’ler merkezi Security Fabric çözümlerine sahip olurken işletmelerine daha çok vakit ayırıp güvenliklerinin de sağlandığından emin oluyorlar” dedi.

Son Gelişmeler

Yüksek performanslı siber güvenlik çözümlerinde küresel lider olan Fortinet, FortiCloud Software-as-a-Service (SaaS) için büyük bir güncelleme yayınlayarak KOBİ’lerin ve MSSP’lerin kullanımına sundu. FortiCloud’ın 3.2 versiyonu güçlendirilmiş işletim seçenekleri sunarken küresel iş dünyasının büyük bir kısmının savunmasını sağlayan Security Fabric çözümlerine her yerden her daim erişilmesini sağlıyor.

Fortinet’in FortiCloud hizmetleri Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’daki veri merkezlerinden dünya genelinde 280.000’den fazla güvenlik cihazında kullanılıyor.