Hacklink, Hacklink Satışı 0539 481 45 43 Hacklink SEO, Hacklink Sitesi

Dalgalanma Kaynağı Google Freed Güncellemesi!

Merhaba, değerli okuyucularımız. Son zamanlar da adeta sıralamaları alt üst eden bir çok web sitesini sıralamadan götüren, ve hiç bir sıralaması olmayan siteleri de ön plana getiren Freed güncellemesinden bahsediyoruz.

Sosyal medya sitesi Twitter üzerinden bir resmi açıklama yapan Gary Ilyes söylemlere göre Google algoritmalarının zaten günlük olarak değiştirildiği ve güncellemelerin günlük stabil olarak yapıldığını belirtmiştir. Bunun yanı sıra ise güncellemenin ismine Google çalışan personelinin ismi Freed olarak verilmiştir.

Panda’dan sonra yeni bir favori icon olarak japon balığı tercih edilmiş olup artık bol bol japon balıklı Google resimleri görmemiz mümkündür. Bir çok kullanıcı forum ve benzeri platformlar üzerinde sıralamadan kaybolduğunu, kimisi ise hiç olmayan sitelerinin ilk sayfada olduğunu iddia etmektedir.

Gelecek günler için ise daha netliğe kavuşacak olan bu konuyu belirli aralıklarda sizler ile paylaşacağız. Freed güncellemesinin bittiği söylenilemez. Belirli aralıklarda bu dalgalanmalar devam etmektedir.

Bu husus da yapılması gereken en mantıklı yolun sitelerinize bol bol içerik girmenizdir. Tabi bu içerikler spam olarak değil de, Tamen özgün ve güncel bir şekilde girilmesi konusunda önemli bir etkenlik sağlayacaktır.

Hacklink alımları konusunda ise doğru dürüst, işini layıkıyla yapan insanlar ile belirli aralıklarda hizmet alarak bu konuda takviye işlem yaptırabilirsiniz. Bu husus da web sitelerinize her hangi bir konuda zarar gelmeyecektir. Böyle bir şeyin olması için aşırı spam, etiket ve manuel işlem gerekir. Bunların da olmayacağı için aklınıza takılabilecek en ufak bir sorunun olması gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.