Hacklink, Hacklink Satışı 0539 481 45 43 Hacklink SEO, Hacklink Sitesi

Büyük veri depolama alanında Atos ve BTBilgi güçlerini birleştirdi

Güçlü depolama ve işlem alanı isteyen ‘Büyük Veri’ özelinde işbirliği yapan Atos ve BTBilgi, ‘bullion’ sunucularını Türkiye pazarına sunacak.

72 ülkede 100 bin kişiye sağladığı istihdamla dünya’nın lider IT şirketleri arasında yer alan Atos, gerçekleştirdiği iş ortaklıkları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına kesintisiz bir şekilde cevap vermeye devam ediyor. Her sektöre özel çözümler sunan Atos, bilişimde ‘kurumsal hizmet yönetimi’ çözümleri sunan BTBilgi ile güçlerini birleştirdi. Büyük veri gibi güçlü depolama ve işlem alanına ihtiyaç duyan işler için işbirliği yapan Atos ve BTBilgi, ‘bullion’ sunucularını Türkiye pazarına birlikte sunuyor. BTBilgi ve Atos öncesinde de VEDOP’un Hizmet Yönetimi alanında işbirliklerini sürdürmekteydi.

BTBilgi 15 senedir hizmet verdiği Bilişim sektöründe kurum ve kuruluşlara yalın teknoloji, yalın iş ve yalın dönüşüm alanında çözümler üretiyor. BTBilgi’nin uzmanlık alanları müşteri bilgi yönetimi, mekansal veri analitiği, uçtan uça satış ve saha yönetimini, bulut üzerinden çalışabilen iş çözümleri, kullanıcı güvenliği, davranış analizi, güvenlik yönetimi, son kullanıcı gözüyle hizmet ve varlık yönetimi, yapay zeka, derin öğrenme ve operasyonel izleme. BTBilgi bu alanlara ek olarak, ‘büyük veri’de Atos’un bullion sunucuları ile ilerleyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.