Hacklink, Hacklink Satışı 0539 481 45 43 Hacklink SEO, Hacklink Sitesi

Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Backlink sağlarken dikkat edilmesi gereken birden farklı faktör bulunmaktadır. Meselenin ticari boyutundan artı olarak, sağlayacağınız linkin kalitesi yüksek önem arz etmektedir. Burada başarı aslında ancak domainin yılı veya alexa puanları değil, bu sebeple beraber spam seviyesi şu demek oluyor ki google arama motorundan ceza yeme durumu, index sayısı ve diğer faktörlerde dikkate alınmalıdır.

Footer bağlantı olarak bilinen bağlantı alımlarına pek iyi gözle bakmıyoruz. Çünkü bu bağlantılar sürelidir ve ilerleyen günlerde bağlantı silme işlemi gerçekleştiğinde arama motorları sitenizi kalitesiz görebilir. Aslolan link almak değil bununla paralel olarak alınacak olan bağlantının uzun süreler boyunca bizlere devamlı olarak katkı sunacağını bilmemizdir. Bu sebeple emin şahıslarla çalışmalı, tanıtım yazımızın kalıcılığından içimizin rahat olması gerekmektedir.

Spam kalitesi sorgulama yoluyla tanıtım makalesı usulü bağlantı almadan önce sitenin standardını test etmeniz fazlaca önemlidir. Spam seviyesi 4-5 den yüksek olan sitelerden mutlaka bağlantı elde etmeye çalışmanızı kesinlikle önermiyoruz. Google backlink algoritmasına yüksek derecede önem verdiği için tüm tanıtım makalelerinı aynı günde almak yerine zamana bölerek almanızda önemlidir. Yani toplamda 10 tanıtım makalesi sağlayacaksanız bunu bir günde almaktansa 4-5 güne yayarak sağlamak daha faydalıdır.

Backlink paketleri konusuna da alaka duyuyorsanız eğer backlink hizmeti almadan önce uygulamalara dair örnekler isteyebilir, bu örnekleri detaylı sorgulayabilirsiniz. Tam anlamıyla içiniz rahatsa eğer backlink çalışması alabilirsiniz. Bununla birlikte karşı tarafın referansı da önemli bir unsurdur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.